OPRAVNA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ
SPOL. S R.O.

O nás:

Zabýváme se opravami kovoobráběcích a dřevoobráběcích strojů.
Naší specializací jsou opravy válcovaček závitů.

Jsme společnost s dlouholetou tradicí a spoustou zkušeností. Nabízíme generální, střední a běžné opravy kovoobráběcích i dřevoobráběcích strojů. Tyto opravy provádíme již od roku 1951. Nejdříve pro vlastní firmu, později pro koncern Sigma. Od rozpadu koncernu se soustředíme na opravy pro všechny tuzemské i zahraniční zákazníky.
 Naší prioritou je Vaše spokojenost. Dalšími přednostmi je například profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Nabízíme osobní návštěvu našich pracovníků, posouzení stavu strojů a zařízení. V závěru může dojít ve spolupráci s Vámi k návrhu řešení, včetně cenové nabídky. Součástí dodávky je protokol o měření, zpráva o výchozí revizi elektro a schéma skutečného zapojení elektrické části stroje po opravě. V nadstandardním provedení doložíme protokol o hlučnosti a provedeme statické měření stroje po GO. Jedná se o hodnotu Cm a Cmk v souladu s ISO 9001.
Stroje je možno modernizovat – doplnit o odměřování. Naše firma nabízí dopravu od zákazníka do opravny i zpět. Nátěr provedeme v odstínu dle přání zákazníka. Dále zprostředkováváme nákup a prodej všech použitých obráběcích strojů a odkoupíme válcovačky závitů GWR 80, UPW 12,5 UPW 25 a UPW 31,5 v jakémkoli stavu, popřípadě jen části těchto strojů.

OPRAVNA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ
SPOL. S R.O.
Jana Sigmunda 190
783 49 Lutín
Česká Republika